Skip to content
Jesteśmy na
Zgłoś drużynę
Aktualności
Krok po kroku
Filmy
Harmonogram
Nagrody
Stanowisko
FAQ
Kontakt
Do pobrania
arrow-down
Regulamin
Karta zgłoszeń
Plakat
Broszura
Zgłoszone drużyny
arrow-down
Szkoły podstawowe
Szkoły ponadpodstawowe
Wyniki
Aktualności
Krok po kroku
Filmy
Harmonogram
Nagrody
Stanowisko
FAQ
Kontakt
Do pobrania
arrow-down
Regulamin
Karta zgłoszeń
Plakat
Broszura
Zgłoszone drużyny
arrow-down
Szkoły podstawowe
Szkoły ponadpodstawowe
Wyniki
Aktualności
Krok po kroku
Filmy
Harmonogram
Nagrody
Stanowisko
FAQ
Kontakt
Do pobrania
arrow-down
Regulamin
Karta zgłoszeń
Plakat
Broszura
Zgłoszone drużyny
arrow-down
Szkoły podstawowe
Szkoły ponadpodstawowe
Wyniki
Zgłoszone drużyny
Szkoły ponadpodstawowe
Sr No.
Nazwa druźyny
Wybierze konkurencję
Lokalizacja, w której Drużyna wystartuje w Turnieju eliminacyjnym
101
Mat-Fizy
Wydajność
Wejherowo
102
Pszczółki
Moc
Wejherowo
103
Wodo-Grzmoty
Moc
Wejherowo
104
ATLANTIS
Moc
Wilno
105
JEŁ
Wydajność
Wilno
106
Inżynierowie
Moc
Wejherowo
107
LAM\'y
Moc
Wilno
108
Wolnorynkowcy
Moc
Wejherowo
109
Kabanos
Wydajność
Wejherowo
110
Czarna magia świąt
Moc
Wejherowo
111
Owal
Moc
Wejherowo
112
TeamZSS
Moc
Bydgoszcz
113
ENERGETYCY ZSCKR
Wydajność
Tarnów
114
EKO ENERGIA NOWOSIELCE
Moc
Tarnów
115
mckłini
Wydajność
Wejherowo
116
\"Elektryk\"
Moc
Wejherowo
117
Water King
Moc
Lublin
118
Water boys
Moc
Lublin
119
Missisipi
Moc
Katowice
120
Ina Goleniów
Moc
Szczecin
121
KRECIKI
Wydajność
Wejherowo
122
LiderFox
Wydajność
Skierniewice
123
JDS
Moc
Szczecin
124
Ziutki
Moc
Szczecin
125
ORLIKI
Moc
Lublin
126
Prowizorka
Wydajność
Lublin
127
Aqua - x
Moc
Katowice
128
Turbina 123
Moc
Katowice
129
AquaWomen
Wydajność
Katowice
130
Team Ciecha
Moc
Bydgoszcz
131
TURBO BSJ
Wydajność
Lublin
132
AquaVortex
Moc
Skierniewice
133
Napędzeni
Moc
Lublin
134
ins
Moc
Lublin
135
Elektromaniacy
Wydajność
Bydgoszcz
136
Kurczaki
Moc
Szczecin
137
Kasztaniarze
Moc
Szczecin
138
Zdelokalizowani
Moc
Szczecin
139
Majstry
Moc
Siedlce
140
Orlanka
Moc
Siedlce
141
Czysta Energia Polska S.A.
Moc
Siedlce
142
FNCS
Wydajność
Zalasewo
143
Hydroboty
Moc
Zalasewo
144
Modrzewiaki
Moc
Lublin
145
ELEKTRYK TEAM 1
Wydajność
Siedlce
146
ELEKTRYK TEAM 2
Wydajność
Siedlce
147
ELEKTRYK TEAM 3
Moc
Siedlce
148
Samochodówka
Wydajność
Siedlce
149
Samochodówka 2.0
Moc
Siedlce
150
Terminator 2050
Moc
Zalasewo
151
Projekt Pader Pelton
Moc
Zalasewo
152
TurBem
Wydajność
Siedlce
153
I krks
Wydajność
Tarnów
154
HR
Moc
Tarnów
155
vifonki
Wydajność
Tarnów
156
Kraken
Moc
Wrocław
157
Pan Pingwin
Moc
Szczecin
158
Water Boy
Moc
Lublin
159
Lelewelowcy
Moc
Wilno
160
Mechaniki z Zakrzewskiego
Moc
Siedlce
161
Wodnik 1TMB
Moc
Tarnów
162
Wodnik2TM
Wydajność
Tarnów
163
Hydro-Bobry
Wydajność
Zalasewo
164
Pitbull power
Wydajność
Wrocław
165
Red dragons
Moc
Wrocław
166
Laboratorium TG
Moc
Zalasewo
167
Super
Wydajność
Wrocław
168
Jest
Moc
Wrocław
169
pachołek
Wydajność
Wrocław
170
Benjaminki
Moc
Wrocław
171
Turbine 115
Moc
Bydgoszcz
172
Oporowcy
Moc
Lublin
173
VEIN
Moc
Wrocław
174
Energolider
Moc
Lublin
175
Agua Luminosa
Moc
Tarnów
176
AMIGO
Wydajność
Szczecin
177
WODNY SZATAN
Wydajność
Lublin
178
SZWAGRY
Wydajność
Lublin
179
ELEKTRODUL
Moc
Lublin
180
WWA
Wydajność
Lublin
181
Poniatowskie Majstry
Moc
Lublin
182
Studenci
Moc
Wrocław
183
Herkules
Moc
Siedlce
184
Drużyna Pierścieni
Moc
Wrocław
185
Energa Mir
Wydajność
Zalasewo
186
Gutek08
Moc
Zalasewo
187
Hydro-Elektra
Wydajność
Zalasewo
188
Aqua Jet
Wydajność
Lublin
189
magiczna turbinka
Moc
Szczecin
190
Krakenik
Moc
Wrocław
191
Gryfindor V2
Wydajność
Szczecin
192
Amator
Wydajność
Szczecin
193
FC PONIK
Wydajność
Tarnów
194
młynek
Moc
Wrocław
195
Wodnik
Moc
Siedlce
196
02
Wydajność
Wrocław
197
Wodorek
Moc
Siedlce
198
\"Odnawialni\"
Moc
Siedlce
199
Gruby i Chudy
Moc
Wrocław
200
Saulo Paulo
Moc
Wrocław
«
1
2
3
4
5
»
Close this module
Rejestracja rozpocznie się 16 października