Skip to content

Lista finalistów Turnieju Maszyn Wiatrowych 2023

Finał PGE Turnieju Maszyn Wiatrowych

odbędzie się 24 kwietnia 2023 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Poniżej przedstawiamy listę zespołów, które wezmą w nim udział.

Finaliści ze szkół podstawowych

Lp.Nazwa SzkołyNazwa Drużynyeliminacje
1Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w SiedlcachWolniaczkiSiedlce
2Szkoła Podstawowa w DomaszewnicyBłyskawicaSiedlce
3Zespół Szkół Publicznych w Lądku-Zdroju Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaZZIELENIENIWrocław
4Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Stanisława KulczyńskiegoGOLDEN TRIOWrocław
5Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Stanisława KulczyńskiegoGang Krzywych WiatrakówWrocław
6Zespół Szkolno-Przedszkolny w SycowieBIEDRONYWrocław
7Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej w PoznaniuOne FenPoznań
8Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Borku WielkopolskimChmurzaste mewyPoznań
9Szkoła Podstawowa Nr 7 w Kołobrzegu im. Zjednoczonej EuropySIÓDEMKASzczecin
10Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w StargardzieZakręceniSzczecin
11Szkoła Podstawowa w KoloniEKO - TRAKIWejherowo
12Szkoła Podstawowa nr 3 w DarłowieSkejterkaWejherowo
13Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Starogardzie GdańskimWichuraWejherowo
14Szkoła Podstawowa im. Zjednoczonej Europy w ZagórzycyCzerwone FerrariWejherowo
15Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w KońskichNOTOSKońskie
16Szkoła Podstawowa nr4 w Aleksandrowie ŁódzkimR.O.P.A.Końskie
17Szkoła Podstawowa nr4 w Aleksandrowie ŁódzkimSzyszolkiKońskie
18Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w UrzędowieDiabełki WojtusiaJarosław
19Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w ŻurawicyTurbo ŚlimakJarosław
20Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w UrzędowieBetoniarzeJarosław
21Szkoła Podstawowa nr 9 im. ppłk. pilota Stanisława Skarżyńskiego w OlkuszuGrupkaKatowice
22Szkoła Podstawowa nr 28 w Gliwicach w ZSP nr 14BLUE WINDKatowice
23Publiczna szkoła podstawowa nr 5 im. Emilii PlaterWysłannicy AndrzejaKatowice
24Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w SidzinieWiatrowceKatowice
25Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w PankachJeżydudkiKatowice

Finaliści ze szkół ponadpodstawowych

Lp.Nazwa SzkołyNazwa Drużynyeliminacje
1Zespół Szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w PruszkowieMUSTANGISiedlce
2Zespół Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie w OtwockuDruciarzeSiedlce
3Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Siedlcach im. Generała Władysława SikorskiegoChłopaki ATMO - CONTROLSiedlce
4BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej ZDZ w LublinieTDI TERAZ DOPIERO IDZIESiedlce
5Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w OpoluDraże MarynarzeWrocław
6Zespół Szkół nr 18 we WrocławiuBombaWrocław
7Zespół Szkół nr 18 we WrocławiuADIDASWrocław
8Zespół Szkół nr 18 we WrocławiuMotylkiWrocław
9Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w MarszewieOwiewkaPoznań
10Zespół Szkol nr 1 we Wronkach im. Powstańców WielkopolskichEnerga MirPoznań
11I Liceum Ogólnokształcące im Ziemi Kujawskiej we WłocławkuNa WietrzePoznań
12Zespół Szkół Zawodowych im. gen. Władysława Sikorskiego w SłupcyKJ07Poznań
13LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DELTA W SZCZECINIENOCNA FURJA DELTYSzczecin
14Technikum Łączności Multimediów Cyfrowych w SzczecinieTYTANI ŁĄCZNOŚCISzczecin
15Zespół Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w GdyniGarnuchyWejherowo
16Zespół Szkół EnergetycznychPanowie TechnicyWejherowo
17Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w KońskichTM-5Końskie
18Zespół Szkół Technicznych nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w PuławachPompy ciepła i fotowoltaikaKońskie
19Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w KielcachCERN, czyli Centrum Ewidentnie Rezerwowych NaukowcówKońskie
20Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyTechnoZoneJarosław
21Zespół Szkół elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych Bielsko-BiałaEl Grande Śmigło SegundoKatowice
22I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej w Tarnowskich GórachTurbo ZefirKatowice
23Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w KatowicachDżentelmeni w garniturachKatowice
24Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących "Meritum"MeritumKatowice
25Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiegointeligentni inaczejKatowice
Udostępnij :